Комаровський розповів, чим можна замінити парацетамол

Автор: Лобанова Єлизавета

Євген Комаровський, відомий український лікар-педіатр, який щодня відповідає на десятки запитань українців про коронавірус, назвав аналог препарата парацетамол. У випадку підвищенної температури цей препарат можна замінити іншими, які мають такі самі лікарські властивості.

Комаровський розповів, чим можна замінити парацетамол - today.ua

Так як у багатьох аптеках парацетамол під час епідемії коронавіруса розкуповують дуже швидко, Комаровський радить мати в аптечці його аналоги - "Флюколдом", "Комбигрипп" або "Хелпіс". У складі цих препаратів міститься 500 міліграм даної активної речовини. При високій температурі ці ліки впораються зі жарознижувальною функцією.

Як альтернативу парацетамолу, також можна використовувати комбіновані протизастудні засоби. Однак доктор Комаровський не радить ними захоплюватися, особливо без призначення лікаря. Самолікуванням, особливо при перших симптомах коронавіруса, займатися категорично не можна. Ви можете погіршити свій стан за кілька днів, і лікарям буде набагато важче вам допомогти.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Що стосується препарату "Ібупрофен", то його теж можна використовувати, як жарознижувальний засіб, але тільки людям, які не мають протипоказань. Цей препарат не можна приймати з ліками, що знижують тиск, пацієнтам з порушеннями згортання крові, раковим хворим та людям з аутоімунними захворюваннями.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Укренерго скасувало відключення електрики до 16:00: у деяких регіонах світло буде до 18:00

У ДТЕК звернулися до українців із попередженням про складну зиму: “Розраховуйте на себе“

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 серпня

Раніше Євген Комаровський розповів українцям, чи є маски і респіратори ефективними засобами захисту від зараження.