Комаровський розповів, чому у жінок більше шансів вижити від коронавіруса

Автор: Лобанова Єлизавета

Євген Комаровський, відомий український лікар-педіатр, продовжує відповідати на запитання українців з приводу коронавіруса, який швидкими темпами поширюється по світу. Провівши прямий ефір зі співачкою Світланою Лободою, Комаровський зізнався артистці, чому чоловіки переносять COVID-19 гірше, ніж жінки.

Комаровський розповів, чому у жінок більше шансів вижити від коронавіруса - today.ua

Світлана Лобода зв'язалася c Євгеном Комаровським, щоб дізнатися, як уберегти себе і близьких від небезпечної інфекції. Лікар порадив у першу чергу берегти руки, не користуватися ліфтом, де потенційний хворий міг доторкатися до стін і кнопок, а спускатися і підніматися в під'їзді на сходах.

Також Комаровський зазначив, що у жінок більше шансів вижити під час епідемії. Чоловіки більш хворобливі. Вони частіше мають шкідливі звички, володіють нестійкою психікою, за рахунок чого їх імунітет більш слабкий.

Однак, в Україні ця тенденція не підтверджується. На сьогоднішній день, з 32 смертей від коронавіруса, офіційно зареєстрованих в Україні, 68% летальних випадків припадає на жінок, а 32% — на чоловіків.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Валерій Залужний показав романтичне фото з дружиною: “Люблю тебе безмежно“

Трамп скоротить військову допомогу та схилить Україну до миру в інтересах Росії, - TIME

Українці пили підроблену каву: поліція виявила фальсифікат на 1,6 мільйона гривень

Євген Комаровський також нагадав українцям, що інкубаційний період в середньому з'являється через 5 днів після встановленого контакту з хворим. За його словами, найменша можливість інфікувати людей при відносній вологості від 40% до 60%. При більш високій або низькій вологості ймовірність передачі вірусу підвищується. Він переконаний, що якщо прийде спека, однозначно тенденція захворюваності буде знижуватися.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

https://youtu.be/-X_XFMEu6g4

Раніше Євген Комаровський розповів, чи можна в разі зараження коронавірусом пити пиво під час карантину.