Комаровський назвав препарати, які повинні бути в аптечці у період коронавіруса

Автор: Лобанова Єлизавета

Доктор Комаровський щодня відповідає на запитання українців з приводу коронавіруса, які їх хвилюють найбільше. У своєму останньому відео він розповів про те, які ліки повинні бути в аптечці у період коронавіруса на випадок появи у когось із членів сім'ї симптомів хвороби.

Комаровський назвав препарати, які повинні бути в аптечці у період коронавіруса  - today.ua

Єдиного препарату, який би вбивав коронавірус в світі ще не винайшли. Однак, є ліки, які здатні полегшити симптоми вірусної інфекції.

В першу чергу, за словами Комаровського, в аптечці має бути парацетамол. У разі високої температури на добу дозволено приймати не більше 1,5 г = 1500 мг для дорослої людини.

На заміну парацетамолу можна приймати ібупрофен (і всі аналоги з різними торговими назвами) - не більше 1,2 г = 1200 мг на добу для дорослої людини.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Валерій Залужний показав романтичне фото з дружиною: “Люблю тебе безмежно“

Трамп скоротить військову допомогу та схилить Україну до миру в інтересах Росії, - TIME

Українці пили підроблену каву: поліція виявила фальсифікат на 1,6 мільйона гривень

Медик рекомендує мати в аптечці засіб для пероральної регідратації. Цей засіб також можна приготувати самому, взявши сіль (3 г), цукор (сахароза) - 18 г і 1 л води.

При болях в горлі в аптечці треба мати щось з перелічених засобів: Ангісепт, Ангілекс, Анзібен, Аскосепт, Астрасепт, Бікармінт, Біопарокс, Гексадрепс, Гексаліз, Септолете, Трахісан, Фарингосепт, Фаринголіпс, Терафлю.

З ліками від сухого кашлю треба бути більш обережним. Комаровський при такому симптомі рекомендує пити багато рідини, і ніяких відхаркувальних засобів. Якщо в організмі дефіцит рідини, а повітря сухе, ймовірність ускладнень зросте в кілька разів.

При утрудненому диханні ніс слід промивати сольовими рідинами, наприклад, Аквамарісом, Аквалором, Ризосілом, Отривліом. Якщо ви не можете дихати носом, вам знадобитися судинозвужувальні препарати. Євген Комаровський радить у такому випадку використовувати оксиметазолін. Препарат можна капати в ніс раз у 15 годин і не більше 5 днів поспіль.

Комаровський настійно рекомендує при перших симптомах ГРВІ не припиняти вживати ліки від хронічних захворювань, а навпаки, навіть збільшити їх дозу. Йдеться в першу чергу про людей, які хворіють на виразку, гіпертонію, ішемічну хворобу серця.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

https://youtu.be/8zakCOohBWo

Раніше Євген Комаровський розповів, як правильно харчуватися хворим коронавірусом.