Клімкін балотуватиметься у ВР самовисуванцем

107
Клімкін балотуватиметься у ВР самовисуванцем - today.ua

Міністр закордонних справ Павло Клімкін наразі не бачить в Україні політичних партій, до яких міг би приєднатися на майбутніх парламентських виборах. Про це він розповів на одному з телеканалів.

Клімкін запевнив, що ніколи не був членом Блоку Петра Порошенка і в майбутньому також не збирається долучатися до команди колишнього президента.

“Насправді, я членом БПП ніколи не був і ставати не збираюся”, – зазначив міністр, який зазначив, що на даний час взагалі не бачить партійних проектів, які б якістю людей та ідей були б дуже достойними.

Клімкін підкреслив, що він відкритий до пропозицій та ідей, висловивши думку, що справньому народному обранцю потрібно бути ближче до людей, а не до “списків”.

“Навколо рідний Київ, я багато чого тут робив, тому самовисуванцем і все суперово”, – сказав очільник МЗС.

Нагадаємо, у п’ятницю, 17 травня, очільник зовнішньополітичного відомства Павло Клімкін заявив, що написав заяву про відставку з посади голови МЗС і в понеділок, 20 травня, направить її до Верховної Ради і нового президента Володимира Зеленського.

Також ми писали, що за словами політичного радника Володимира Зеленського Дмитра Разумкова, першою кадровою зміною в уряді України після інавгурації може стати відставка міністра закордонних справ.

загрузка...