У Зеленського “дають 99%”, що після інавгурації буде звільнено Клімкіна і Полторака

268
У Зеленського "дають 99%", що після інавгурації буде звільнено Клімкіна і Полторака - today.ua

Першими кадровими змінами в уряді України після інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського можуть стати відставка міністров закордонних справ і оборони. Про це повідомив політичний радник Володимира Зеленського Дмитро Разумков в ефірі одного з українських телеканалів.

Разумков наголосив, що після вступу Зеленського на посаду президента Павло Клімкін та Степан Полторак скоріше за все будуть звільнені.

“Я ніколи не даю 100%, але 99%, що цього не станеться (що зазначені особи залишаться на своїх посадах, – ред.)”, – сказав Разумков.

При цьому він зазначив, що передати всі справи та документацію новим очільникам міністерств – з одного боку, “добра воля”, а з іншого – прямий обов’язок чинних посадовців.

Також він повідомив, що команда Зеленського виступає за звільнення генерального прокурора України Юрія Луценка. Він зазначив, що очільник ГПУ “повинен мати хоча б юридичну освіту”.

Нагадаємо, також Разумков розповів, що Зеленський назве ім’я людини, яка очолить Адміністрацію президента України, незабаром після інавгурації. Що ж стосується претендентів на посади голів служби зовнішньої розвідки і служби безпеки України, на думку Разумкова, їхні прізвища краще взагалі не оголошувати аж до самого призначення.

загрузка...