Кличко підписав Меморандум з ЄБРР: що потрібно знати українцям

275
Кличко підписав Меморандум з ЄБРР: що потрібно знати українцям - today.ua
Фото: facebook.com/merkieva

Віталій Кличко, мер Києва, підписав Меморандум про взаєморозуміння між Київською міською державною адміністрацією (КМДА) та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за програмою “Зелені міста”. Це дасть можливість втілити інфраструктурні проекти в столиці України.

– Спільно були відібрані чотири проекти зі сфери транспортної інфраструктури, які ми можемо реалізувати протягом 2019-2020 років, – зазначив мер Києва Віталій Кличко. – Кредитний комітет ЄБРР затвердив концепції проектів на орієнтовну загальну вартість у 320 мільйонів євро. Після підписання Меморандуму ми повинні підготувати всі необхідні документи і погодити ці проекти.

За словами мера Києва Віталія Кличка, це вже другий етап співпраці з ЄБРР. Сьогодні в рамках співпраці з ЄБРР у столиці України реалізуються два проекти з оновлення рухомого складу громадського транспорту, які будуть діяти до 2021 року.

Кличко також зазначив, що іншим не менш важливим проектом буде модернізація системи централізованого теплопостачання столиці, який передбачає позику КП «Київтеплоенерго» на суму до 140 млн євро під гарантію Київської міської ради.

Нагадаємо, перший заступник голови КМДА Микола Поворозник заявив, що в Києві з 11 березня свідоцтво про народження дитини будуть видавати не тільки в пологовому будинку або відділі державної реєстрації актів цивільного стану (РАЦС), але і в центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

загрузка...