Київстар запустив послугу охорони нерухомості ще у чотирьох містах

216
Київстар запустив послугу охорони нерухомості ще у чотирьох містах - today.ua

Київстар, один з найбільших українських операторів мобільного зв’язку, запустив охоронну послугу SafeHome ще у чотирьох містах. У Kyivstar зазначили, що з 1 травня 2019 року послуга моніторингу та охорони нерухомості SafeHome від Київстар і «Охоронного Холдингу» буде доступна в Маріуполі, Павлограді, Кривому Розі та Кам’янському (Дніпродзержинськ). Заявки на підключення вже можна подавати на сайті.

Завдяки рішенню від Київстар абоненти будь-яких мобільних операторів можуть контролювати безпеку своїх будинків і квартир зі смартфонів.

Послуга SafeHome включає в себе користування обладнанням, передачу даних з пристрою, повний пакет послуг охоронної компанії – від супроводу клієнта до виїзду за викликом.

В охоронний пристрій вже попередньо встановлена SIM-картка Київстар. Управління і контроль сигналізацією здійснюється дистанційно, як зі смартфонів, так і з кнопкових мобільних телефонів. Користувачі кнопкових мобільних можуть активізувати або вимкнути пристрій, зателефонувавши на нього.

Якщо тривога спрацює, абонент отримає повідомлення і йому надійде телефонний дзвінок. Сигналізація має рівень захисту Grade2, це означає, що обладнання захищене від «глушилок». Якщо датчик спрацьовує або зв’язок з обладнанням пропаде, власнику житла та «Охоронному Холдингу» надійде сигнал тривоги. Охоронна компанія висилає наряд на місце події.

Першими містами, де була запущена послуга SafeHome, стали Дніпро, Запоріжжя, Львів, Київ і кілька населених пунктів у Київській області: Вишневе, Боярка, села Чайка, Білогородка, Софіївська та Петропавлівська Борщагівка.

Компанія Київстар і «Охоронний Холдинг» планують продовжувати розширювати покриття послуги на території всієї України.

Раніше Kyivstar запустив послугу «Ідеальний роумінг», в рамках якої мобільний інтернет, дзвінки і SMS-повідомлення в роумінгу стануть дешевше. Нагадаємо, Київстар оскаржив рішення суду по скарзі про нав’язування послуг абонентам.

загрузка...