Київстар встановив базову станцію для мереж 5G

487
Київстар встановив базову станцію для мереж 5G - today.ua
Фото: unian.net

Київстар, один з найбільших мобільних операторів України, встановив базову станцію для мереж 5G. Про це повідомили в прес-службі Kyivstar. Раніше “Київстар” змінив умови старого тарифного плану.

– Київстар впевнено рухається у розвиток нових технологій, і вже зараз використовує самі інноваційні рішення в Україні, – сказав президент компанії Kyivstar Олександр Комаров.

Kyivstar повідомив, що базова станція, оснащена за новою технологією Massive MIMO (ключова технологія для мереж 5G зв’язку), встановлена для тестування в мережі Київстар, в районі Київського Національного технічного університету.

Базова станція для мереж 5G дає значні переваги як у швидкості бездротової передачі даних, так і надійність з’єднань, використовуючи значно більшу кількість антен на базовій станції.

Нагадаємо, Київстар запустив новий компонент сервісу «Віртуальна мобільна АТС», який дозволяє інтегрувати мобільні і фіксовані телефони в складні бізнес-процеси компаній. Наприклад, за 15 хвилин можна розгорнути контакт-центр зі складним розподілом вхідних і вихідних дзвінків, без застосування профільних фахівців і не встановлюючи дороге спеціальне обладнання.

Раніше Kyivstar потрапив у новий скандал. Як тільки Today.ua написав, що “Київстар”, один з найбільших мобільних операторів України, для абонентів з тарифним планом «Безлім Відео» включив безлімітний доступ до сервісу YouTube Music. Так відразу клієнти Kyivstar стали скаржитися, що їх обманюють.

загрузка...