”Київстар” підключив до 4G нові населені пункти

461
"Київстар" підключив до 4G нові населені пункти - today.ua

Один з найбільших українських операторів мобільного зв’язку Київстар запустив мережу четвертого покоління (4G/LTE) в нових населених пунктах України. Про це повідомили в прес-службі компанії Kyivstar.

Зазначається, що Київстар підключив до 4G-зв’язку ще 281 населений пункт у 15 областях України, де проживає близько 404 тисяч людей. Зокрема, можливість користуватися швидкісним мобільним інтернетом з’явилася у жителів міст Східниця, Синевір, Тростянець, Золочів, Балаклія, Короп, Ржищів, Володарка та ін.

У компанії також підкреслили, що завдяки зв’язку 4G абоненти зможуть отримувати нові переваги мобільного інтернету.

«З технологією LTE середня швидкість передачі даних вище в 16 разів, а затримка в передачі інформації (ping) менше в 2,5 рази в порівнянні з сучасними мережами 3G. Для абонентів це можливість швидко обмінюватися «важким» контентом, дивитися онлайн ТВ високого дозволу, в лічені секунди завантажувати мобільні додатки скрізь, де є покриття мережі», — додали в прес-службі.

На сьогоднішній день 4G зв’язок Київстар діє в 5994 населених пунктах, де проживає близько 27,5 млн (66,2% населення України).

Для того, щоб надавати абонентам якісні послуги передачі даних, Київстар продовжує розвивати мережу зв’язку – сьогодні в мережі оператора понад 27 тис. базових станцій, з них 7 тис. – 4G зв’язку.

Раніше мобільний оператор запустив послугу «Ідеальний роумінг», в рамках якої мобільний інтернет Kyivstar, дзвінки і SMS-повідомлення в роумінгу стали дешевше.

Нагадаємо, Київстар оскаржив рішення суду по скарзі про нав’язування послуг абонентам.

загрузка...