“Київхліб” оскаржив рішення суду на користь Roshen

Фото: Економічна правда
Loading...

ПрАТ “Київхліб” звернувся в апеляційний суд Києва зі скаргою на рішення Господарського суду Києва, згідно з яким “Київхлібу” заборонено використовувати червону стрічку при оформленні упаковки тортів. Про це передає "Економічна правда" з посиланням на Liga.net.

У серпні Господарський суд Києва повністю задовольнив позов кондитерської корпорації Roshen , визнавши недійсним свідоцтво на знак для товарів і послуг, яким є червона стрічка.

Не погоджуючись із зазначеним судовим рішенням, приватне акціонерне товариство “Київхліб” звернулося до Київського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить призначити повторну комісійну експертизу об’єктів інтелектуальної власності, скасувати рішення Господарського суду міста Києва від 06.08.2018 та прийняти нове рішення, яким відмовити в задоволенні позову в повному обсязі.

Суд відкрив апеляційне провадження.

Як свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного відповідачем, червона стрічка з золотистими написами не асоціюється виключно з позивачами.

Позивач не погодився і назвав соціологічне дослідження “неналежним та недопустимим доказом по справі”, а також провів власне дослідження.

Соцопитування Центру соціальних технологій “Соціополіс” підтвердило, що товарний знак порушує права інтелектуальної власності компанії Roshen як власника добре відомого в Україні знака та виключної ліцензії на право використання цього знаку.

На думку експертів, між знаками Roshen і “Київхліб” існує схожість, яка вводить в оману споживачів щодо виробника вказаного товару.

З огляду на всі наведені докази, суд вирішив повністю задовольнити позов компанії Roshen і визнати недійсним свідоцтво України на знак для товарів і послуг № 228350 від 26 червня 2017 року на промисловий зразок, який належить “Київхлібу”.

Нагадаємо, раніше Антимонопольний комітет України оштрафував Київхліб на 219 тис. грн за використання оформлення для торта "Казковий ключик", яке, на думку відомства, схоже на оформлення упаковки торта "Золотий ключик" виробництва корпорації Рошен.

Раніше повідомлялося, що “Черкасихліб” оштрафували за імітацію упакування “Київхліб”.

Гороскоп на 26 лютого від Павла Глоби: Діви будуть надзвичайно енергійні, а Левам не варто реагувати на критику
Гороскоп на середу, 26 лютого 2020 року, обіцяє день, в якому від вас буде потрібно максимум пильності. Ця доба може бути надзвичайно травмонебезпечною. Тому будьте...
Удар нижче пояса: серіал “Свати” припиняють знімати – остаточно і безповоротно
Серіал “Свати” більше не зніматимуть. Така звістка, безмежно сумна для більшості шанувальників серіалу, вже озвучена офіційно. Її повідомив режисер серіалу Андрій Яковлєв в інтерв’ю одному...
Мають погану ауру: які квіти дарують тим, від кого хочуть позбутися
На нашій планеті все так чи інакше пов’язане між собою. Можливо, саме з цієї причини люди здавна помітили, що деякі квіти мають дуже негативну ауру....
Магнітні бурі у березні 2020: коли чекати і як захиститися в найнебезпечніші дні
Як мінімум три масштабні і досить потужні магнітні бурі накриють нашу планету в перший місяць весни 2020. Фахівці Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця дали попередній прогноз....
ТОП-3 породи собак, які ідеально підходять для жінок
Собаки вміють знаходити спільну мову як з дорослими, так і з дітьми. Не секрет, що як правило собака обирає собі одного господаря, якому зберігає вірність...