“Черкасихліб ЛТД“ оштрафували за імітацію упаковування “Київхліб“

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував компанію "Черкасихліб" на 105 тис. грн за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

“Черкасихліб ЛТД“ оштрафували за імітацію упаковування “Київхліб“ - today.ua

"Оштрафовано товариство з обмеженою відповідальністю "Черкасихліб ЛТД" на 104 933 грн за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції передбаченого ст. 4 ЗУ "Про захист від недобросовісної конкуренції" у вигляді використання товариством з обмеженою відповідальністю "Черкасихліб ЛТД" у господарській діяльності оформлення упаковки, яке схоже на оформлення упаковки виробництва публічного акціонерного товариства "Київхліб"", — ідеться в повідомленні.

Зазначимо, що служба не уточнює яку саме упаковування було зімітовано.
Відповідно до інформації, опублікованої на сайті "Черкасихліб", компанія розповсюджує свою продукцію через мережу "Формула Смаку". Торгова мережа нараховує 25 міських та 7 обласних павільйонів. Потужність заводу, який виготовляє 270 найменувань продукції, становить 4,5 тис. т в місяць.

Нагадаємо, що протягом січня-травня 2018 року ціна на хліб в Україні в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросла на 18,4%.