Розкрадання в “Укроборонпромі“: троє підозрюваних вийшли із СІЗО під заставу

Директор державного "Спецтехноекспорту" Владислав Бельбас та двоє екс-працівників підприємства Павло Барбул і Денис Панасенко, підозрювані у розтраті коштів "Укроборонпрому", вийшли з Лук'янівського СІЗО під заставу. Про це повідомили в прес-службі "Спецтехноекспорту".

Розкрадання в “Укроборонпромі“: троє підозрюваних вийшли із СІЗО під заставу - today.ua

Згідно з рішенням суду, Бельбасу призначили 7 мільйонів гривень застави, Барбулу, який є колишнім керівником підприємства, призначили заставу в 1,9 мільйона гривень, а Панасенку, який був очільником департаменту, в 5 мільйонів гривень.

Їх трьох підозрюють у причетності до розтрати 55,5 мільйона гривень коштів оборонного держпідприємства.

У четвер, 7 березня, суд взяв усіх підозрюваних під варту. Колишнього заступника директора було відправлено під цілодобовий домашній арешт.

Як повідомлялося, журналісти програми "Наші гроші" оприлюднили розслідування, в якому зазначено, що топ-чиновники оборонної сфери України організували незаконні поставки контрабандних деталей для військової техніки з території Росії.

https://youtu.be/lGTf2nUyxfw

Син колишнього першого заступника секретаря РНБО Ігор Гладковський подав до суду на журналістів Дениса Бігуса та Лесю Іванову, які в журналістському розслідуванні про корупційні схеми в оборонній сфері згадали його ім’я.

Раніше повідомлялося, що Генпрокурор Юрій Луценко розкрив деякі деталі розслідування у справі розкрадань в "Укроборонпромі".

ДЖЕРЕЛОhromadske.ua