Син Гладковського подав до суду на журналістів

Син колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор подав до суду на журналістів Дениса Бігуса та Лесю Іванову, які в журналістському розслідуванні про корупційні схеми в оборонній сфері згадали його ім'я. Предмет позову - захист честі, гідності та ділової репутації Ігоря Гладковського. Відповідна інформація розміщена на сайті Подільського райсуду Києва. Відомо, що справу розглядатиме суддя Володимир Гребенюк.

Син Гладковського подав до суду на журналістів - today.ua
Фото: unian.net

Син Гладковського подав до суду на журналістів

Також відомо, що НАБУ зареєстрували ще одне кримінальне провадження після журналістського розслідування про корупцію в "Укроборонпромі". Тим часом народний депутат України Борислав Береза ​​повідомив, що НАБУ отримав документи з листуванням, що фігурує в журналістському розслідуванні, ще в 2017 році.

Син Гладковського подав до суду на журналістів

Раніше Today.ua писали про затримання чинного і колишнього директорів держпідприємства "Спецтехноекспорт".

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО. Це сталося після того, як ім'я сина Олега Гладковського спливло під час журналістського розслідування за корупційними схемами в оборонній сфері. Встановлена ​​сума збитків, завданих держбюджету України від угод в оборонній сфері, становить 22 млн гривень.