Коронавірус охопив вже 8,4 млн осіб у світі. При цьому, за даними ВООЗ, всього фіксується близько 30% випадків COVID-19 з усіх можливих, а ще 70% людей можуть переносити захворювання безсимптомно, або хворіти в легкій формі, не звертаючись навіть за допомогою до медиків.
В Україні від коронавіруса померло 966 осіб. Середній показник летальності від коронавірусної хвороби в Україні становить 2,9%. Зараз вмирає один хворий з 30. Близько 70% смертей від COVID-19 припадає на людей старше 60 років.
При цьому, важливо знати, які вторинні діагнози були діагностовані у померлих, крім коронавіруса. Найчастіше це серцево-судинні захворювання, діабет і хвороби легенів. Препарати, які використовуються при лікуванні коронавіруса згубно впливають на роботу серця і легенів, маючи безліч побічних наслідків, тому людям з хронічними захворюваннями потрібно ретельно підбирати лікування, щоб не погіршити їх стан.
- 78,2% - серцево-судинні захворювання;
- 21,7% - цукровий діабет;
- 13,1% - захворювання легенів;
- 10,5% - захворювання нирок;
- 8,2% - новоутворення;
- 6,4% - неврологічні захворювання;
- 5,3% - захворювання печінки;
- 11,5% - інші види захворювань.
За останній місяць статистика захворюваності українців СOVID-19 складає 81,3 хворих на 100 тисяч населення. Це пов'язано з тим, що кількість проведених ПЛР-тестів на коронавірус зросла. Якщо в травні їх робили близько 9,3 тисячі, то зараз близько 10,7 тисячі на тиждень. Також, у зв'язку з ослабленням карантину, люди почали нехтувати носінням масок у громадських місцях і транспорті, і дотриманням дистанції, що також вплинуло на зростання захворюваності.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Раніше повідомлялося, що в Україні буде запущена обов'язкова вакцинація, як тільки буде розроблена сироватка від коронавіруса.