Гурт “Время и Стекло” випустив перший україномовний кліп

194
Гурт "Время и Стекло" випустив перший україномовний кліп - today.ua

Український гурт “Время и Стекло” випустив свій перший україномовний кліп на пісню “Дим”. Нове відео з’явилося на офіційному Youtube-каналі гурту, де за три години набрало близько 200 тисяч переглядів і 18 тис. лайків.

За сюжетом, дія відбувається на дансполі. Головну героїню (Надя Дорофєєва) оточує безліч чоловіків, але вона хоче танцювати тільки з одним і не помічає нікого навколо. Він (Позитив) залишається неприступним, але розуміє, що не може без неї. Їм обом важливо встигнути сказати про свої почуття до того, як все перетвориться на дим.

Цей кліп відрізняється від інших робіт гурту своїм мінімалізмом. Автором тексту пісні за традицією виступив Потап, а також Андрій Безкровний.

За словами Наді Дорофєєвої та Позитива, у їх репертуарі буде з’являтися більше пісень українською та англійською мовами. Під час виступу на цьогорічній премії YUNA “Время и Стекло” представить нову пісню та вже готує до виступу танцювальний номер. Церемонія нагородження премією YUNA-2019 відбудеться в “Палаці Україна” 22 березня о 19:30.

У коментарях до відео фанати групи “Время и Стекло” почали ділитися враженнями про новий сінгл своїх кумирів.

“Кліп і пісня як завжди шикарні”, “Я сумував за вашим піснями”, “Коли вводили квоти, всі думали що безнадійна затія. Дуже добре, що все вийшло. Хоча гарного і нового українського контенту можна і більше”, “Яка ж гарна українська мова. А Дорофєєва просто бомба”, “Круто! Нарешті українською! Позитиву так личить співати на цій мові! Та й Наді!”, – написали фанати.

Today.ua повідомляв, що Тіна Кароль підписала контракт з міжнародним лейблом Bentley Records, за сприяння якого вона запише свій перший англомовний альбом.

загрузка...