Гурт “Друга Ріка” встановив концертний рекорд

392
Гурт "Друга Ріка" встановив концертний рекорд - today.ua

Музиканти гурту “Друга Ріка” зробили те, чого раніше не робив ніхто з українських артистів, — вони зібрати наймасштабнішу концертну залу країни всього за півтора місяця, таким чином встановивши своєрідний рекорд. На концерт колективу у столичний “Палац спорту” 8 березня прийшло майже вісім тисяч людей.

“Звичайно, це була авантюра чистої води. Заявляючи концерт, ми всі ризикували – хтось грошима, хтось своїм іміджем. Адже, якщо головний страх організатора “піти в мінус”, головний страх артиста – виступати перед порожнім залом. Але разом з цим ми всі вірили в потенціал гурту і безумовну популярність “Другої Ріки” серед слухачів. Адже не дарма пісня “Секрет” з альбому “Піраміда” в минулому році пролунала в ефірі радіостанцій понад 530 000 разів, ставши одним з найпопулярніших треків року”, – розповів один із організаторів концерту Максим Ткаченко.

Упродовж місяця напередодні концерту Валерій Харчишин дав понад 15 інтерв’ю, з’явився на чотирьох обкладинках великих тижневиків, відвідав сім телеефірів і побував у гостях на всіх радіостанціях країни.

Спеціальним гостем концерту стала одна з кращих хорових капел Європи “Орея”, де колись починав свою музичну кар’єру Валерій Харчишин, і музиканти оркестру НАОНІ, з якими “Друга Ріка” пов’язують два спільних аншлагових концерти в київській опері.

За 2,5 години концерту зі сцени прозвучали хіти гурту “Назавжди”, “Денніч”, “Спи до завтра”, “Вже не сам”, “Наздоженемо! Доженемо!” та інші пісні, більшість з яких зал підтримав хоровим співом.

“Звичайно, я хвилювався. До найостаннішого моменту не знав, чи вдалося нам зібрати зал і скільки квитків продано. Свідомо уникав цього питання і просив не говорити мені ніякої інформації. І якщо наш концерт став для когось кращим подарунком до 8 березня , то найкращим подарунком особисто для мене став повний зал, який я побачив, вийшовши на сцену Палацу Спорту, незабутні відчуття”, – зазначив лідер гурту Валерій Харчишин.

“Друга Ріка” не планує зупинятися на концертних рекордах. Уже в травні гурт відправляється в тур США і Канадою. А зовсім скоро команда анонсує виступи на музичних фестивалях в Україні.

 

Today.ua повідомляв, що переможниця національного відбору на “Євробачення” MARUV назвала Сергія Лазарєва фаворитом “Євробачення-2019″.