MARUV назвала свого друга Сергія Лазарєва фаворитом “Євробачення-2019″

595
MARUV назвала свого друга Сергія Лазарєва фаворитом "Євробачення-2019" - today.ua

Переможниця українського Національного відбору на “Євробачення” MARUV, яка відмовилася їхати на конкурс, назвала Сергія Лазарєва фаворитом цьогорічного міжнародного пісенного конкурсу. Вона заявила, що буде його підтримувати, оскільки їх об’єднують давні стосунки.

“Ну, ясна річ, не будемо виключати мого доброго ставлення до Сергійка, у нас з ним є своя історія, така класна, спільна. Тому я буду його підтримувати. Але крім того хочеться ще подивитися і самі виступи і підтримати тих артистів, які будуть робити  найкрутіший перфоманс, виступлять цікаво”, — сказала артистка.

Також MARUV заявила, що більше не братиме участі у подібних конкурсах, і рада, що відмовилася поїхати на “Євробачення” у цьому році.

“Ні, звичайно, не піду, все, вистачить, я вже находилася по відборам на все життя. Спасибі, що всі мене так підтримали, але ще раз піти на відбір я не наважуся. І мені здається, що з темою конкурсу потрібно вже зав’язувати. Вона вже пережила себе”, — сказала MARUV.

Кілька років тому молода співачка Анна Корсун (справжнє ім’я MARUV) брала участь у вокальному проекті “Голос країни”, де її наставником був Сергій Лазарєв. Незважаючи на те, що їй не вдалося перемогти, у артистів збереглися теплі стосунки.

Нагадаємо, Сергій Лазарєв презентував пісню Scream, з якою він виступить на “Євробачення” в Ізраїлі.

За інформацією букмекерів, перемогу на “Євробаченні” прогнозують представнику Нідерландів, Росія, яка до цього займала перше місце, опустилася на другу позицію, а на третій сходинці перебуває Швеція.