Група крові і коронавірус: хто має підвищені ризики зараження

Автор: Оксана Житнюк

Група крові може впливати на схильність людини до тих чи інших захворювань, і коронавірус не став винятком. За даними китайських дослідників, власники певних груп крові мають підвищений ризик заразитись смертельним вірусом.

Група крові і коронавірус: хто має підвищені ризики зараження - today.ua

Так, люди з другою групою крові мають більше шансів заразитися коронавірусом, тоді як люди з першою групою крові краще захищені від хвороби.

До даних висновків прийшли за результатами роботи, яку провели вісім дослідних установ в Китаї. Дослідниками було проаналізовано 2173 випадків зараження коронавірусом. Вчені порівняли розподіл їхніх груп крові з показниками здорових людей, які живуть на територію регіону.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Втім, дослідники зазначають, що статистичний результат наведено тільки для довідки, і необхідно провести додаткові аналітичні роботи, які дозволять з'ясувати, чому люди з певними групами крові легше заражаються коронавірусом.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Укренерго скасувало відключення електрики до 16:00: у деяких регіонах світло буде до 18:00

У ДТЕК звернулися до українців із попередженням про складну зиму: “Розраховуйте на себе“

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 серпня

Нагадаємо, коронавірус в Україні набирає все більших обертів, і станом на сьогодні, 24 березня, в нашій країні зафіксовано вже 84 випадки захворювання. Тільки за останню добу в Україні було підтверджено 24 нових випадки коронавірусної інфекції. При цьому 13 хворих - з Чернівецької області.