Грип та ГРВІ: епідпоріг перевищено в 11 областях України

Автор: Міхєєнко Наталія

За даними прес-служби Міністерства охорони здоров'я, грип та ГРВІ стрімко поширюються по Україні. Епідемічний поріг по грипу та ГРВІ вже перевищений в 11 регіонах України, найбільше - в Чернівецькій (на 53,9%) та Івано-Франківській областях (на 91,6%).

Грип та ГРВІ: епідпоріг перевищено в 11 областях України - today.ua
Фото: kurs.if.ua

За даними Міністерства охорони здоров'я, протягом п'ятого тижня 2019 року на грип та ГРВІ захворіли 212 619 осіб, 62,6% з яких - діти до 17 років.

У порівнянні з минулим тижнем, рівень захворюваності серед дорослих зменшився на 6,6%, а серед дітей до 17 років - збільшився на 14,6%.

У МОЗ також зазначили, що за результатами лабораторного обстеження в 35,9% отримані позитивні результати щодо грипу, в циркуляції абсолютно домінують віруси грипу типу A.

Популярні зараз

Частина українців не отримає пенсію за червень: у ПФУ назвали причину

В Україні запровадили найжорсткіші відключення електроенергії

Якою буде ціна на газ для населення у липні: компанії опублікували тарифи

Українців попередили, що їм можуть не зарахувати частину страхового стажу: хто ризикує не вийти на пенсію вчасно

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Міністерстві охорони здоров'я України наголосили на важливості вакцинації від грипу. Вакцинація дозволить уникнути важких ускладнень.

Також стало відомо, що показник захворюваності на грип та ГРВІ серед школярів в Києві виріс на 9,6 відсотка. За останній тиждень у столиці захворіли 14 397 осіб, з них 8 951 - діти, шпіталізовано 176 осіб, у тому числі 146 дітей. Показник захворюваності на 43,2 відсотка нижче епідпорогу, повідомили в міськдержадміністрації. За даними департаменту освіти і науки, навчальний процес зараз припинений у 2841 класі 106 шкіл (тиждень тому карантин ввели в 36 навчальних закладах), у тому числі 89 закриті повністю, 17 - частково.