”Голос” виключив з виборчого списку двох кандидатів через зв’язки з “Опоблоком” і Медведчуком

343
"Голос" виключив з виборчого списку двох кандидатів через зв'язки з "Опоблоком" і Медведчуком - today.ua
Фото: facebook/sviatoslav.vakarchuk

З переліку кандидатів на позачергових парламентських виборах від партії “Голос” в одномандатних округах були виключені два претенденти через невідповідність попередньої політичної діяльності. Про це повідомляє прес-служба партії.

Зокрема, у партії повідомили, що журналісти громадського руху “Чесно” надали докази того, що кандидат у Волинській області Тарас Шкітер, який висувався по округу №22, був пов’язаний із діяльністю партії “Український вибір” Віктора Медведчука у Луцьку. Прізвище кандидата у Києві Євгена Кугука, який висувався по округу №217, активісти знайшли у списках партії “Опозиційний блок” на позачергових парламентських виборах 2014 року.

“Ці факти суперечать принципам, якими партія “Голос” керується при виборі всіх без виключення кандидатів”, – йдеться у заяві партії.

Нагадаємо, 8 червня у музеї історії України, на Володимирській вулиці в Шевченківському районі столиці відбувся з’їзд політичної партії “Голос” лідера популярної групи “Океан Ельзи” Святослава Вакарчука, під час якого оголосили список кандидатів на позачергові вибори у Верховну Раду.

Партійний список очолив сам музикант. На другому місці списку виявилася екс-заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Клименко, на третьому – глава IT-компанії Ring Ukraine Кіра Рудик.

загрузка...