Партія “Голос“ оприлюднила список кандидатів на вибори

У суботу, 8 червня, у музеї історії України, на Володимирській вулиці в Шевченківському районі столиці, відбувся з'їзд політичної партії "Голос" лідера популярної групи "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука, під час якого оголосили список кандидатів на позачергові вибори у Верховну Раду.

Партія “Голос“ оприлюднила список кандидатів на вибори - today.ua
Фото: facebook.com/sviatoslav.vakarchuk

Партійний список очолив сам музикант. На другому місці списку виявилася екс-заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Клименко, на третьому - глава IT-компанії Ring Ukraine Кіра Рудик, четвертою став радник прем'єр-міністра з парламентським відносин Ярослав Железняк, а замикає п'ятірку лідерів член правління Центру протидії корупції Олександра Устінова.

Шостим у списку йде юрист фірми "Кісіль і партнери" Олег Макаров, сьомим - голова неурядової міжнародної організації по боротьбі з корупцією Transparency International Ярослав Юрчишин, восьмим - заступник головного редактора газети "Дзеркало тижня" Сергій Рахманін, дев'ятою стала колишня глава Одеської облдержадміністрації Соломія Бобровська і десятою в списку стала заступник міністра охорони здоров'я Ольга Стефанишина.

Далі в списку юрист Олександр Курдидик, економіст Володимир Цабаль, юрист Андрій Осачук, ветеран АТО Роман Костенко, колишній глава Української галицької партії Роман Лозинський, колишній заступник міністра освіти і науки Інна Совсун, юрист Леся Василенко, підприємець і інвестор Рустем Умеров, економіст Аліна Свідерська і боєць АТО Андрій Шараскін.

Всього ж у виборчому списку партії "Голос" налічується 200 кандидатів.

Як раніше повідомляв Today.ua, телеведучий і шоумен Сергій Притула заявив про бажання балотуватися у Верховну Раду за списком партії "Голос", в якому опинився на 30-му місці.

Нагадаємо, що у Вакарчука назвали головні вимоги до кандидатів в народні депутати від “Голосу”.