Фракція БПП підтримає закон про імпічмент президента

67
Фракція БПП підтримає закон про імпічмент президента - today.ua

Фракція “Блоку Петра Порошенка” у Верховній Раді підтримає закон про імпічмент президента. Про це в кулуарах парламенту заявив народний депутат, заступник голови фракції Олексій Гончаренко, повідомляє прес-служба БПП.

Депутат зазначив, що фракція готова підтримати закон “Про імпічмент”, який може бути частиною закону “Про Президента”.

“В нас є закони про Кабінет міністрів, про Верховну Раду, зокрема «Про регламент ВР». А закону про президента немає”, – зауважив Гончаренко, наголосивши, що депутати повинні прописати цю процедуру.

Він зазначив, що український парламент може перейти до розгляду законопроекту про імпічмент або до законопроекту, де є частина про імпічмент, вже завтра, 25 квітня.

У той же час, фракція БПП не підтримуватиме відставку голови Верховної Ради Андрія Парубія.

Олексій Гончаренко припускає, що для “обезголовлення” парламенту не назбирається достатня кількість голосів. Принаймні, фракція не підтримуватиме відставку спікера.

“Андрій Парубій має допрацювати каденцію цієї Верховної Ради! Залишилось не так довго, не розумію, чому такий поспіх”, – відзначив Гончаренко.

Нагадаємо, законопроект про імпічмент був запропонований віце-спікером українського парламенту Оксаною Сироїд.

Нагадаємо, раніше кандидат у президенти України, шоумен і комік Володимир Зеленський пообіцяв у разі перемоги на виборах подати до Верховної Ради законопроект про імпічмент глави держави.

Також раніше чинний глава держави Петро Порошенко заявив, що вважає за необхідне провести у Верховній Раді обговорення з приводу необхідності прийняття законопроектів про імпічмент президента та закону про тимчасові слідчі комісії.

загрузка...