Епіфаній розповів про свої плани після інтронізації

262
Епіфаній розповів про свої плани після інтронізації - today.ua
Фото:Главред

Після інтронізації глави Православної церкви України (ПЦУ) митрополита Епіфанія, запланованої на 3 лютого, планується провести перше засідання Священного Синоду. Про це повідомив глава ПЦУ.

“Ми готуємося до інтронізації, яка відбудеться 3 лютого у Святій Софії Київській. Після цього відбудеться перше засідання Священного Синоду, де вже остаточно будуть узгоджені, затверджені та призначені відповідні посади або синодальні управління, які будуть діяти у подальшому для розвитку єдиної помісної православної церкви”, – повідомив Епіфаній.

Крім того, глава ПЦУ прокоментував перехід громад Московського патріахата до Православної церкви України.

“Ми не прагнемо до якихось протистоянь. Ми хочемо, щоб усе відбувалося мирно, на добровільних засадах”, – зазначив глава ПЦУ і підкреслив, що перш за все “мають бути узгоджені всі юридичні питання на законодавчому рівні”.

Раніше глава ПЦУ наголошував, що Православна церква України та Українська греко-католицька церква мають розвивати співпрацю.

Today.ua повідомляв, що 6 січня предстоятель ПЦУ отримав від патріарха Варфоломія Томос про автокефалію Православної церкви України. Церемонія вручення відбувалася у Стамбулі.

загрузка...