З 12 березня 2020 року в Україні був запроваджений карантин, і вже за кілька днів по тому українські школярі почали навчатися онлайн. Це дало змогу запобігти розповсюдженню інфекції в дитячих колективах і втримати статистику захворюваності на прийнятному рівні. Однак система онлайн-навчання викликала масові нарікання батьків. А натяки влади на те, що онлайн-навчання може бути продовжене і в новому навчальному році викликали в Мережі шквал негативу. Проте дехто з батьків не проти, аби їхні діти продовжили навчатись за такою системою.
![Дистанційне навчання з 1 вересня: батьки просять залишити Дистанційне навчання з 1 вересня: батьки просять залишити - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2020/06/1504273937-3062-768x512.jpeg)
Саме про це йдеться в петиції Ярослави Золотько, зареєстрованій на сайті президента України. У своїй петиції жінка зазначає, що епідемія коронавірусу продовжується. Недуга охоплює дедалі більшу кількість людей. Вона не лише загрожує життю, а ще й може обернутися нечуваними ускладненнями тим, хто перехворів на неї.
Водночас вберегти дітей від інфікування за умов шкільного скупчення і постійного контакту усіх з усіма, неможливо. В класах, переповнених учнями, ніякої соціальної дистанції дотриматись не вдасться. А постійне носіння масок – це теж не про наших дітей.
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, через які Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
Тому жінка пропонує частково залишити навчання онлайн.
"Прошу надати можливість українським школярам з 1 вересня навчатися за допомогою онлайн-технологій. Пропоную залишити вибір, вчитись онлайн чи очно, на розсуд батьків, звертається Ярослава Золотько до президента і додає: - Адже сучасні технології дають можливість учителю перевіряти завдання як у зошитах, так і одночасно на електронних носіях, так само, як і усні завдання. Якщо вдатися до такої моделі, це скоротить кількість учнів в класах за рахунок тих, хто вчитиметься з дому".
Авторка петиції пропонує дозволити батькам вирішувати - віддавати своїх дітей на шкільне навчання, чи залишити на дистанційному. Вона переконана, що це дозволить зменшити скупчення дітей у школі і благотворно впливатиме на дотримання карантинних умов у школах.
Нагадаємо, раніше в Мережі з'явилась інформація, що з 1 вересня всі діти навчатимуться дистанційно. Це викликало шквал обурення батьків.