Дистанційне навчання з 1 вересня: батьки просять залишити

Автор: Марченко Любов

З 12 березня 2020 року в Україні був запроваджений карантин, і вже за кілька днів по тому українські школярі почали навчатися онлайн. Це дало змогу запобігти розповсюдженню інфекції в дитячих колективах і втримати статистику захворюваності на прийнятному рівні. Однак система онлайн-навчання викликала масові нарікання батьків. А натяки влади на те, що онлайн-навчання може бути продовжене і в новому навчальному році викликали в Мережі шквал негативу. Проте дехто  з батьків не проти, аби їхні діти продовжили навчатись за такою системою.

Дистанційне навчання з 1 вересня: батьки просять залишити - today.ua

Саме про це йдеться в петиції Ярослави Золотько, зареєстрованій на сайті президента України. У своїй петиції жінка зазначає, що епідемія коронавірусу продовжується. Недуга охоплює дедалі більшу кількість людей. Вона не лише загрожує життю, а ще й може обернутися нечуваними ускладненнями тим, хто перехворів на неї.

Водночас вберегти дітей від інфікування за умов шкільного скупчення і постійного контакту усіх з усіма, неможливо. В класах, переповнених учнями, ніякої соціальної дистанції дотриматись не вдасться. А постійне носіння масок – це теж не про наших дітей.

Дистанційне навчання з 1 вересня: батьки просять залишити

Популярні зараз

Путін назвав дві умови для припинення війни проти України: “Хоч завтра“

Юрист пояснив, чому не варто використовувати “Резерв+“ для оновлення даних

Названо продукти, які подорожчають в Україні через зростання тарифів на світло для бізнесу

В Україні катастрофічно скоротилася кількість працездатного населення: що буде з виплатою пенсій

Тому жінка пропонує частково залишити навчання онлайн.

"Прошу надати можливість українським школярам з 1 вересня навчатися за допомогою онлайн-технологій. Пропоную залишити вибір, вчитись онлайн чи очно, на розсуд батьків, звертається Ярослава Золотько до президента і додає: - Адже сучасні технології дають можливість учителю перевіряти завдання як у зошитах, так і одночасно на електронних носіях, так само, як і усні завдання. Якщо вдатися до такої моделі, це скоротить кількість учнів в класах за рахунок тих, хто вчитиметься з дому".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Авторка петиції пропонує дозволити батькам вирішувати - віддавати своїх дітей на шкільне навчання, чи залишити на дистанційному. Вона переконана, що це дозволить зменшити скупчення дітей у школі і благотворно впливатиме на дотримання карантинних умов у школах.

Нагадаємо, раніше в Мережі з'явилась інформація, що з 1 вересня всі діти навчатимуться дистанційно. Це викликало шквал обурення батьків.