Дурні і безпосередні: ТОП-3 породи кішок, яких складно виховувати

Деякі породи кішок позбавлені високого інтелекту і дуже складно піддаються дресируванню і вихованню. Навіть привчити до лотка цих тварин буде досить складно і вам знадобиться багато нервів і сил. Представляємо до вашої уваги ТОП-3 породи котів, які неймовірно красиві, але назвати розумними їх не повертається язик.

Дурні і безпосередні: ТОП-3 породи кішок, яких складно виховувати - today.ua

Персидська порода

Дурні і безпосередні: ТОП-3 породи кішок, яких складно виховувати

Кішки цієї породи відрізняються підвищеною лінню і нездатністю запам'ятовувати елементарні команди. Вони рідко намагаються налаштувати комунікацію з людьми, практично не нявкають і не відгукуються на прохання. Персидських кішок вважають дурними. Вони елементарно не бояться зовнішньої небезпеки і можуть випадково випасти з вікна, або обпалити лапи на плиті. Перси люблять пограти, але чекати від них виконання якихось команд не варто. Їх кмітливість набагато нижче, ніж у інших порід.

Американська короткошерста

Дурні і безпосередні: ТОП-3 породи кішок, яких складно виховувати

Ці коти добре ладнають з дітьми і дуже люблять похвалу. Їх навіть можна навчити найпростішим командам, якщо сильно постаратися. Американська кішка дуже активна, і буде лазити скрізь, де можна, обдираючи меблі і розбиваючи все на своєму шляху. Пояснити тварині, що так робити не можна, буде дуже складно. Тому будьте готові, що ваші шпалери після появи в квартирі кішки цієї породи не будуть такими, як раніше.

Девон-рекс

Дурні і безпосередні: ТОП-3 породи кішок, яких складно виховувати

Ці інопланетні, на перший погляд, коти відрізняються великою відданістю і мають лагідний характер. Але при цьому вони абсолютно не хочуть слухатися своїх господарів і не сприймають ніякі заборони. Їх важко привчити до лотка і відучити стрибати на стіл. Девон-рекси обожнюють тягнути зі столу різні ласощі та відкривати каструлі. Тому не недооцінюйте їх пустощі і безпосередність.

Раніше повідомлялося, які породи кішок люблять обніматися і можуть цілий день провести на руках у свого господаря.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru