ТОП-5 порід кішок, які люблять обніматися

Багато порід кішок воліють спати весь день десь подалі від господарів і не висовуватися без потреби. А є породи, які не відходять від своїх господарів ні на крок. Для них характерна підвищена привітність і велелюбність. Такі киці можуть годинами лежати біля вас і муркотіти на вушко, навіть коли ви займаєтеся своїми справами.

ТОП-5 порід кішок, які люблять обніматися  - today.ua

Шотландська висловуха

ТОП-5 порід кішок, які люблять обніматися

Ця дружня порода кішок ідеально підходить для життя в сім'ї з маленькими дітьми. У шотландського висловухого кота не можна не закохатися. Ці тварини відомі не тільки своїми завитими вухами, але і забавною поведінкою. Вони підлаштовуються під спосіб життя людини, невибагливі в утриманні та практично не вередують.

Екзотична короткошерста

ТОП-5 порід кішок, які люблять обніматися

Сердитий вираз мордочки екзота нічого не говорить про його настрій. Насправді ці коти дуже привітні і люблять своїх господарів всією душею. Представники цієї породи люблять обніматися, цілуватися і дуже доброзичливі як з дітьми, так і з дорослими. Для екзота в радість пограти і побігати, але живий темперамент не заважає їм залишатися ніжними і ласкавими.

Бірманська порода

ТОП-5 порід кішок, які люблять обніматися

Коти цієї породи дуже ласкаві і доброзичливі, тому якщо ви хочете завести кошеня, яке буде постійно перебувати поруч з вами і мурчати на вушко, то ця порода вам підійде найбільше. Бірманська кішка дуже покірна та слухняна. У неї від природи високий рівень цікавості, вона не галаслива і надмірну активність може проявляти лише в ранньому віці.

Абіссінська порода

ТОП-5 порід кішок, які люблять обніматися

Ці кішки дуже грайливі, але вони завжди знайдуть час розслабитися у вас на колінах та помурчати. Абіссін може годинами спати поруч, обіймати вас своїми лапами і дарувати всю свою любов і увагу. Коти цієї породи ладнають як з незнайомцями, так і з іншими тваринами.

Регдолл

ТОП-5 порід кішок, які люблять обніматися

Представники цієї породи будуть віддано зустрічати вас з роботи, і слідувати по п'ятах, не упускаючи можливості забратися до вас на коліна. Вони легко піддаються дресируванню і регдолла навіть можна навчити приносити тапці.

Раніше повідомлялося, які породи котів відрізняються особливою кумедністю завдяки своєму незвичайному зовнішньому вигляду.

ДЖЕРЕЛОjoinfo.ua