”Допоможемо повернутися до витоків”: радник Зеленського запропонував перейменувати Росію в Московію

"Допоможемо повернутися до витоків": радник Зеленського запропонував перейменувати Росію в Московію - today.ua
Loading...

Радник Володимира Зеленського з політичних питань Микита Потураєв виступив з пропозицією перейменувати Росію в Московію. Про це він розповів в ефірі YouTube-каналу Ukrlife.TV.

“Адже їм хочеться повернутися до витоків? Так давайте ми їм допоможемо… Повернемо росіянам історичну різноманітність”, — зазначив політолог.

Крім того, Потураєв вважає, що “південно-російський діалект російської мови” завжди був відокремленим від центральних провінцій радянської імперії, в тому числі і Російської”.

Член комітету Ради Федерації з безпеки Франц Клинцевич назвав пропозицію радника президента України Володимира Зеленського “відвертою нісенітницею”.

“Можна тільки поспівчувати президентові України Володимиру Зеленському: з такими радниками навіть кашу зварити не вийде. Замість того, щоб допомагати йому розгрібати завали, яких на Україні повним-повно, вони несуть відверту нісенітницю. Просто смішно”, – написав Клинцевич на своїй сторінці в Facebook.

Раніше глава Офісу президента Андрій Богдан запропонував надати статус офіційної російській мові на Донбасі. Для вирішення цього питання, на його думку, потрібно провести референдум.

Також Today.ua повідомляв, що Володимир Путін зробив несподівану заяву про те, що росіяни і українці — одна нація і “зближення України та Росії неминуче”.

Не має аналогів: Київстар запустив унікальний тариф
Київстар запровадив нові тарифні плани. У рамках унікального тарифного плану абоненти Київстар отримують 12 Гб мобільного інтернету на максимально можливій швидкості в мережах 3-го покоління....
Гонтарева назвала ПриватБанк фінансовою пірамідою
ПриватБанк порівняли з відомо фінансовою пірамідою МММ, яка існувала в 90-х роках минулого століття. Такий висновок зробила екс-голова НБУ України Валерія Гонтарєва. Колишня глава Національного...
Суттєво похолодає: прогноз погоди на 22 жовтня
Український гідрометцентр повідомив, що у вівторок, 22 жовтня, в Україні утримається тепла безвітряна погода, яка дозволяє накопичуватися в повітрі шкідливим викидам, а суттєве похолодання очікується...
“Свати” прояснили ситуацію з Мітяєм
Російські актори впевнені в тому, що зйомки “Сватів” будуть продовжені найближчим часом. Є надія, що майбутнє популярного серіалу буде таким ж щасливим, як і протягом...