”Зближення України та Росії неминуче”: Путін приголомшив гучною заявою

82
"Зближення України та Росії неминуче": Путін приголомшив гучною заявою - today.ua
Loading...

Президент Росії Володимир Путін заявив, що росіяни й українці — одна нація і зближення України та Росії неминуче. Про  це він сказав в інтерв’ю американському режисеру Оліверу Стоуну, який на днях презентував фільм “Revealing Ukraine” (“Нерозказана історія України”).

В розмові зі Стоуном Путін підкреслив, що росіяни й українці, “по суті, становлять одну націю, у них спільна історія і релігійна приналежність”.

“У всякому разі, неминуча побудова нормальних, дружніх, я б навіть сказав, більш ніж дружніх, союзницьких відносин”, – сказав Путін.

Однак “з часом ідентичність цієї частини Росії якось визначилася, і люди мають на це право”, – зазначив глава РФ.

Зазначимо, головним коментатором подій в Україні у стрічці Олівера Стоуна виступив кум Путіна Віктор Медведчук. Фільму ще ніхто не бачив – його прем’єра відбулася два дні тому на сицилійському кінофестивалі у Таорміні.

“Це історія подій в Україні очима американця. Він спробував розкрити ситуацію, пов’язану з участю США, вплив США на ті події, які мали місце в Україні, починаючи з кінця 13-го року. Як США впливали на ситуацію в країні, які завдання стояли перед американцями і як вони їх реалізовували і продовжують реалізовувати. І ось цим є цінний цей фільм, тому що події в Україні тлумачаться очима громадянина тієї країни, яка, як я твердо переконаний, запровадила зовнішнє управління в Україні в 14-му році, і це зовнішнє управління, на мій превеликий жаль, продовжується”, – зазначив Віктор Медведчук.

Медведчук додав, що Стоун аналізує події в трикутнику: Україна – Росія – США, і з цього фільму видно, що США використовують Україну в інтересах протистояння з Росією.

Раніше Today.ua повідомляв, що Президент Росії Володимир Путін цинічно заявив про присутність на Майдані у 2014 році снайперів із Грузії, які стріляли по демонстрантах.

Перейменування “Сватів” виявилося гучною “качкою”
У ЗМІ з’явилася інформація про те, що серіал “Свати” збираються перейменувати. Нібито сьомий сезон популярного серіалу повинен вийти під новою назвою “Золовка”. Російський актор Федір...
По-літньому тепло: синоптики розповіли, якою буде погода в неділю
Ледь не самий теплий жовтень за 134 років видався цього року в Україні. Прогноз погоди на неділю, 20 жовтня, продовжує радувати українців. Заступник начальника відділу...
Як збільшити кредитний ліміт у ПриватБанк: розкрили хитрощі
ПриватБанк відреагував на скаргу клієнта Приват24 на сайті Мінфіну про те, що банк не хоче підвищувати кредитний ліміт. Фінансова установа звернула увагу українців на те,...
Київстар збільшив швидкість мобільного інтернету: що потрібно знати абонентам
Один із найбільших українських мобільних операторів Київстар став лідером за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Такі дані оприлюднила міжнародна компанія Ookla, яка проаналізувала майже 1,6...