Дієтологи розповіли, як можна схуднути на яблуках за три дні

Яблучна дієта є одним з найпопулярніших і найпростіших методів швидкого схуднення. До того ж ця дієта бюджетна і абсолютно безпечна для здоров'я. На думку дієтологів, вживання яблук на постійній основі запобігає збільшенню зайвої ваги і допомагає позбутися від ненависних кілограмів. За три дні на такій дієті можна без зусиль скинути 2 кг, а за сім днів - від 5 до 7 кг.

Дієтологи розповіли, як можна схуднути на яблуках за три дні - today.ua

Існує кілька варіантів яблучної дієти. І в залежності від того, який результат ви хочете отримати, ви можете підібрати оптимальний для себе спосіб.

Яблучна дієта на 7 днів

Витримати тиждень на одних яблуках звичайно складно, але результат того вартий. Обов'язково потрібно поєднувати дієту з вживанням рідини у великій кількості. В результаті цього способу схуднення можна скинути від 5 до 7 зайвих кілограм. Точна цифра залежить від індивідуальних особливостей вашого організму.

  • День 1 — 1,5 кг яблук 1,5-2 л води.
  • День 2 — 1,5 кг яблук 1,5-2 л води.
  • День 3 — 2 кг яблук 1,5 л води.
  • День 4 — 2 кг яблук 1,5 л води.
  • День 5 — 1,5 кг яблук 1,5-2 л води.
  • День 6 — 1 кг яблук 1,5-2 л води.
  • День 7 — 1 кг яблук 1,5-2 л води.

Яблучна дієта на 3 дні

Протягом трьох днів вам треба їсти тільки яблука (до 2 кг на день), на другий день дозволяється додати 200 г знежиреного творогу. Яблука не обов'язково їсти в сирому вигляді, можна зробити яблучне пюре, запекти в духовці або зробити коктейль з яблучного соку, мінеральної води і лимонного соку.

Дієтологи розповіли, як можна схуднути на яблуках за три дні

Яблука і кефір

Таку дієту легко витримувати, вона добре чистить організм і дозволяє швидко схуднути. На кефірно-яблучної дієті потрібно їсти 5 разів на день. Кожний прийом їжі повинен починатися одним яблуком, а через півгодини варто випити 100 мл кефіру (1%). По суті, це 500 мл кефіру і 5 яблук в день. Також варто не забувати і про воду, об'єм якої не повинен перевищувати 1,5 літра, щоб не було набряків.

Раніше дієтолог Світлана Скосар розповіла про небезпечні наслідки швидкого схуднення.

ДЖЕРЕЛОstrana.ua