Данілов зробив тривожну заяву щодо початку Третьої світової війни

Автор: Марченко Любов

Багато політиків та експертів заговорили про загрозу Третьої світової війни. Адже на тлі повномасштабного вторгнення РФ в Україну загострились й інші заморожені конфлікти. Висловив свою думку і секретар РНБО України. Олексій Данілов зробив тривожне повідомлення про початок Третьої світової війни.

Данілов зробив тривожну заяву щодо початку Третьої світової війни - today.ua

На думку Данілова, Третя світова війна вже почалася. Секретар РНБО під зробив таку гучну заяву під час ефіру  телемарафону.

Йому запропонували прокоментувати думку, що напад ХАМАСу на Ізраїль є не що інше, як початок Третьої світової. На думку секретаря Ради нацбезпеки та оборони України, нова світова війна вже триває. До того ж, вона розпочалась не сьогодні і не вчора, а ще в 2008 році. Тоді росіяни здійснили вторгнення у Грузію. Після цього інциденту у світі розпочалась ціла низка віськово-політичних подій, наслідком яких стала війна у Ізраїлі.

“Більш того, я впевнений, що це не остання війна, які ми будемо найближчим часом з вами спостерігати. Світ прийшов у великий рух… І дуже багато буде зараз залежати від того, як швидко можна буде ставити крапку в цьому питанні, щоб вона, не дай Боже, не розповзлася по всьому світу", - додав Данілов.

Популярні зараз

Українським сім'ям видадуть безкоштовні продукти: хто та як може звернутися за допомогою

Чимало українців можуть щомісяця отримувати чималу надбавку до пенсії: як її оформити

Стало відомо про посилення мобілізації у двох областях України

З'явився докладний список категорій переселенців, яким продовжать виплату державної допомоги ВПО після 1 лютого

Секретар РНБО зазначив, що РФ уже давно веде політику агресії і терору. Ще до війни в Україні ворог окупував частину Грузії та Молдови. Наразі на фоні військових дій в Україні ці країни могли б розпочати звільнення власних територій. Це могло би пришвидшити перемогу над спільним ворогом.

Данілов зробив тривожну заяву щодо початку Третьої світової війни

"Якщо б грузини і Молдова почали звільняти свої території від російських окупантів, ми б тоді набагато швидше вирішили це питання. Але це рішення їх урядів, це рішення цих країнї", - каже Олексій Данілов.

РФ вже показала власну слабкість. Про це свідчить ситуація в Карабаху. Росіяни гарантували вірменам вирішити цілий ряд питань. Та Росія виявилася зовсім ненадійним партнером.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Якщо б в 2008 р. світ відповів на той час сучасному Гітлеру на прізвище Путін, а в 2014 році, коли було Кримське питання, то я думаю, що втрат було б набагато менше. Але це вже історія. Нам своє робити, нам перемагати ворога", - наголосив секретар РНБО.

Нагадаємо, Олексій Данілов вважає, що війна з РФ може тривати ще не один рік. Отже він порадив українцям не впадати у смуток і не панікувати, незважаючи на неминучі втрати на війні.