Данілов розповів українцям, як треба ставитися до війни та неминучих втрат: “Не впадати в смуток, не панікувати“

Автор: Марченко Любов

Війна в Україні може тривати довго, не два і не три роки. Проте українці мають це прийняти і воювати далі. Тільки так ми зможемо здобути перемогу над ворогом.

Данілов розповів українцям, як треба ставитися до війни та неминучих втрат: “Не впадати в смуток, не панікувати“ - today.ua

"Наше завдання – тримати стійкість, не впадати в смуток, не панікувати. Нам своє робити. Нам треба боронити державу, звільняти від агресора", - такі настанови дав співвітчизникам в інтерв'ю журналістці Наталії Мосейчук на каналі Мосейчук+ секретар РНБО Олексій Данілов.

Як обережно зауважив Данілов, наші закордонні партнери не дають чіткої відповіді на питання, якою вони бачать перемогу України. Це має бути заморожування конфлікту, вихід на кордони 1991 року чи повна перемога над Російською федерацією з її розвалом на удільні "князівства"?

Ніхто не дає чіткої відповіді на це запитання. Схоже, що партнери готують нас до затяжної виснажливої війни, яка триватиме багато років. Данілов припускає, що вони спираються на факти, які вони мають. Найбільше Захід побоюється розпаду Росії на окремі суб'єкти. Ймовірно, ніхто не хоче жити поряд із непередбачуваним диким полем. Втім, у мотиваціях нинішнього російського керівництва також мало передбачуваного.

Популярні зараз

Стало відомо про посилення мобілізації у двох областях України

На Україну насувається холод: синоптики віщують зимну погоду з вітром і морозами

В Україні почалося стрімке зростання цін на картоплю: з'явились прогнози щодо подальшої вартості цього овочу

Президент зобов'яже Верховну Раду вирішити питання з мобілізацією народних депутатів і чиновників

Данілов розповів українцям, як треба ставитися до війни та неминучих втрат: “Не впадати в смуток, не панікувати“

"Несприйняття фрагментації Росії. Вони цього лякаються, і це правда. Нам досі ніхто не може чітко дати відповідь на запитання, що таке наша перемога. Нам кажуть: "Ми вас підтримуватимемо до..." і далі слова "перемога" я ніде не чув", – констатував Данилов.

Однак секретар РНБО, незважаючи на таку страусину політику Заходу, каже, що українці мають воювати до кінця, не засмучуючись і не панікуючи.

"Якщо ми зупинимося на цьому шляху, то майте на увазі, що тоді відіграються на нас усі – і не лише Путін", – налякав секретар РНБО.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому він зауважив, що у прагматичного Заходу іноді міркування політичної доцільності беруть гору над загальнолюдськими цінностями.

Нагадаємо, астролог Яна Тимощук упевнена, що війна в Україні триватиме до 2032 року. Цікаво, хто із ким ділиться прогнозами?