Чим поливати орхідею, щоб вона цвіла весь рік: чотири перевірені натуральні засоби

Автор: Лобанова Єлизавета

Орхідеї – одні з найкрасивіших і найпопулярніших домашніх рослин. Багато людей люблять ці квіти тому, що вони можуть цвісти протягом всього року. Важливо правильно доглядати за орхідеями, зокрема, знати особливості їх поливу, і тоді ваші квіти віддячать вам щедрим цвітінням.

Чим поливати орхідею, щоб вона цвіла весь рік: чотири перевірені натуральні засоби - today.ua

Основні помилки у догляді за орхідеями - або недостатній полив, або заливання їх водою. Іноді орхідеї також потребують підживлення. У квіткових магазинах багато різних засобів для орхідей, проте квітники рекомендують використовувати натуральні засоби, які є у кожного на кухні.

Як поливати орхідею, щоб вона цвіла весь рік

Для поливу орхідеї краще використовувати м'яку воду, наприклад дощову або фільтровану. Рослини не люблять воду з високим вмістом мінералів, особливо з високим вмістом кальцію та мінералів. Тому водою з крана орхідеї краще не поливати. Це призведе до накопичення солей у ґрунті та коріннях орхідеї.

Чим поливати орхідею, щоб вона цвіла весь рік: чотири перевірені натуральні засоби

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Продовжити цвітіння орхідеї допоможуть ефективні народні засоби. Одне з них – відвар картоплі. Варіть картоплю 30-40 хвилин на малому вогні. Після цього відвар потрібно пропустити через фільтр, щоб позбутися всіх залишків овочів. Потім додайте 1-2 столові ложки відвару картоплі до 1 літра води і ретельно перемішайте. Поливати орхідею відваром картоплі можна один раз на місяць.

Приготувати підживлення з орхідеї можна також із яєчної шкаралупи, де міститься багато корисних речовин. Шкаралупу потрібно подрібнити на дрібні частинки і розсипати на поверхню землі в горщику. Для кращого ефекту можна змішати яєчну шкаралупу з ґрунтом перед пересадкою орхідеї. Такий засіб зміцнить кореневу систему рослини.

Чим поливати орхідею, щоб вона цвіла весь рік: чотири перевірені натуральні засоби

На цвітіння орхідеї позитивно впливає полив коров'ячим молоком. Цей напій має протигрибковий ефект. Перед поливом лише обов'язково розбавте молоко водою. Часто поливати молоком орхідеї не потрібно, але раз у місяць можна.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Сміливо можете використовувати для поливу орхідей зелений чай. Він багатий різними мінералами та антиоксидантами, що сприяють росту та цвітінню орхідеї. Охолоджений чай розбавте з водою у пропорції 1:3. Використовуйте для заварювання чаю лише фільтровану воду.

Раніше повідомлялося, чому деякі люди не хочуть тримати орхідеї вдома.