“Мені зараз потрібно“: Оля Полякова розповіла про несподівану вагітність

Оля Полякова розповіла про те, чи планує ще одну дитину в найближчому майбутньому. Популярна українська співачка зізналася, що завжди дуже хотіла і мріяла про хлопчика. І коли під час другої вагітності лікар їй сказав про дівчинку, то зірка сильно засмутилася.

“Мені зараз потрібно“: Оля Полякова розповіла про несподівану вагітність - today.ua

Полякова в одному із інтерв'ю зізналася, як дізналася у лікаря про те, хто у неї повинен був з'явитися, і як практично напала на медичного працівника, коли їй не сподобалась відповідь. Адже лікар відповів на той момент, що Оля Полякова чекає дівчинку, в той час як зіркова мама мріяла про хлопчика.

"Коли мені повідомили, що я вагітна другою дівчинкою, я сказала: "Цього не може бути. Мені не треба, у мене вже є". Лікар відповів – ну, мабуть, другий раз. Я сказала – ні, мені зараз потрібно", - розповіла Полякова.

Природно, лікар нічого не зміг вдіяти і по-іншому теж сказати не міг. Тепер Полякова виховує двох дочок-красунь і на відповідь, чи планує в найближчому майбутньому народити собі ще хлопчика, відповідає категорично "ні".

Також вчора Оля Полякова виставила яскраве спокусливе фото в сексуальному червоному вбранні. Фанати відзначили пишні груди співачки і стильний образ, в якому відверто виглядає артистка на сторінках глянцю.

https://www.instagram.com/p/B5XcSSUngip/

Раніше ми повідомляли про те, що співачка Оля Полякова поділилася корисною інформацією і розповіла, що заради схуднення повністю відмовилася від мучного і молочного.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua