“Буде нагинати депутатів“: партія Медведчука передумала голосувати за зняття недоторканності

Автор: Лобанова Єлизавета

У вівторок, 3 вересня, депутати Верховної Ради будуть голосувати за законопроект про скасування депутатської недоторканностї, який у першому читанні підтримали 363 народних обранця. Як відомо, фракція "Опозиційна платформа – За життя!" Віктора Медведчука у першому читанні підтримала ініціативу Володимира Зеленського про зняття депутатської недоторканності, але потім нардепи прийшли до висновку, що у другому читанні не будуть підтримувати цю ініціативу.

“Буде нагинати депутатів“: партія Медведчука передумала голосувати за зняття недоторканності  - today.ua

За словами співголови партії Юрія Бойка, коли його однопартійці голосували в першому читанні за цей законопроект, то вважали, що недоторканність буде знята не тільки з народних обранців, але і з президента, а також з суддів. Якщо ж гратися тільки в зняття недоторканності з нардепів, то у такий спосіб чинна влада влаштує тоталітаризм, як захоче, так і буде "нагинати" депутатів, вважають члени партії.

"Ми цей закон підтримувати не будемо. Всі так всі повинні бути рівні перед законом", — сказав Бойко.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Незважаючи на заяву Юрія Бойка, журналісти запідозрили "Опозиційну платформу – За життя!" у брехні, тому що фракція Медведчука не голосувала за зняття недоторканності під час розгляду законопроекту в першому читанні. Це підтверджують дані про голосування з офіційного сайту Верховної Ради.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Нагадаємо, в ніч на 30 серпня Верховна Рада України VIII скликання проголосувала в першому читанні за законопроект "Про внесення змін до статті 80 Конституції України", якою пропонується позбавити народних депутатів недоторканності. Для остаточного затвердження конституційних змін необхідно зібрати на наступній сесії не менше 300 голосів.

Головне