”Батьківщина” підтримає звільнення Луценка

600
"Батьківщина" підтримає звільнення Луценка - today.ua

Фракція “Батьківщина” у Верховній Раді підтримає подання президента України Володимира Зеленського щодо звільнення з посади генерального прокурора Юрія Луценка. Про це у Facebook повідомила лідерка ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

Політик висловила переконання, що доки глава держави не змінить генпрокурора та голову Служби безпеки, “корумпована команда” колишнього президента не відповідатиме перед законом і намагатиметься “отримати реванш” в новому парламенті.

У той же час Тимошенко наголосила, що разом обов’язково потрібно було вносити Верховній Раді кандидатуру на нового очільника ГПУ, адже лише звільнення серед посадових осіб такого рангу може розбалансувати управління країною.

Тимошенко висловила впевненність, що парламент зобов’язаний проголосувати за питання заміни Генпрокурора.

Як раніше повідомляв Today.ua, президент України Володимир Зеленський підписав подання щодо надання депутатської згоди на звільнення генерального прокурора України Юрія Луценка, оскільки той не має відповідної юридичної освіти та необхідного досвіду у сфері права.

У той же час Юрій Луценко не збирається подавати у відставку, бо вважає, що повністю справляється зі своїми обов’язками на посаді очільника обвинувально-наглядового відомства.

загрузка...