У Зеленського знайшли причину звільнити Луценка

126
У Зеленського знайшли причину звільнити Луценка - today.ua

Президент України Володимир Зеленський підписав та збирається вносити до парламенту подання на надання депутатської згоди на звільнення генерального прокурора України Юрія Луценка. Про це заявив заступника глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка.

Він наголосив, що незважаючи на зміни до закону про прокуратуру, де йдеться, що генеральний прокурор не повинен мати юридичної освіти, інші норми цього закону стверджують, що генпрокурором може бути лише людина з юридичною освітою.

“Ця людина здійснює процесуальні функції, тому відповідно вона повинна мати як юридичну освіту так і відповідний досвід у сфері права”, – пояснив Рябошапка.

Він наголосив, що Луценко такого досвіду не має.

Зазначимо, що Юрій Луценко закінчив факультет електронної техніки Львівського політехнічного інституту.

Як раніше повідомляв Today.ua, Юрій Луценко не збирається подавати у відставку, бо вважає, що повністю справляється зі своїми обов’язками на посаді очільника обвинувально-наглядового відомства.

У той же час, Луценко заявив про відкриття трьох кримінальних справ за фактами державної зради, підготовки до фінансування терористів і підготовки до перешкоджання українській армії, обурившись заявою голови української делегації в Тристоронній контактній групи Леоніда Кучми про “заборону вікривати вогонь в бік супротивника”.

загрузка...