Військове загострення між вірменськими та азербайджанськими військами на лінії зіткнення в Нагірному Карабаху почалося в ніч на 27 вересня. Вже четверту добу сторони звинувачують одна одну в нападі, рахують втрати серед військових і мирних жителів, але припиняти бойові дії поки не збираються.
У МЗС Азербайджану заявили, що наполягають на продовженні військової операції в Нагірному Карабаху до повного виведення збройних сил Вірменії. Така заява пролунала під час спеціального засідання Постійної Ради ОБСЄ.
Міжнародне співтовариство в свою чергу закликало Вірменію і Азербайджан негайно припинити військові дії і сісти за стіл переговорів.
На даний момент в Азербайджані введено військовий стан на території країни. Кабмін Вірменії також ввів військовий стан в країні і оголосив загальну мобілізацію через події в Карабаху.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Оприлюднена інформація про те, що вірменські підрозділи сьогодні змушені відступати, залишаючи оборонні позиції. Бої йдуть по всьому фронту. З 27 вересня по сьогоднішній ранок близько 2300 вірменських солдатів були вбиті і поранені.
Напередодні дипломатичне відомство Вірменії виступило із заявою про те, що Туреччина підтримує азербайджанську сторону "для вчинення актів геноциду на Південному Кавказі, як і століття тому". Туреччина і Азербайджан в свою чергу заперечують участь турецької авіації у військовому конфлікті.
Раніше повідомлялося, скільки людей постраждали в перший день загострення конфлікту між Азербайджаном і Вірменією в Нагірному Карабаху.