Аваков посилив охорону МВС

1189
Аваков посилив охорону МВС - today.ua
Фото: dpchas.com.ua

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков посилив охорону МВС і зобов’язав перевіряти вміст багажників автомобілів при в’їзді та виїзді на територію Міністерства внутрішніх справ. Відзначається, що наказом голови МВС внесені зміни в правила пропускного режиму на території апарату МВС.

Так, правила доповнені пунктом, згідно з яким у разі проведення мирних зібрань на території, прилеглій до апарату міністерства (вул. Богомольця, 10, Київ), для забезпечення охорони публічної (суспільної) безпеки і порядку на місці проведення таких заходів можуть залучатися поліцейські роти охорони з метою недопущення проникнення сторонніх осіб на територію апарату МВС. Також дозволено в разі масових акцій протесту біля будівлі МВС пропускати на територію міністерства бійців Нацгвардії і співробітників Нацполіціі без пропусків за усним дозволом міністра або його заступників.

Аваков також ввів зобов’язання більш ретельно перевіряти автомобілі, які в’їжджають і виїжджають з території МВС.

– У разі відмови водія від надання документів та здійснення поверхневої перевірки транспортного засобу (в тому числі багажного відділення) забороняється їх заїзд або виїзд з території апарату МВС, – сказано в наказі глави МВС.

Раніше Аваков розповів про свою місію на майбутніх президентських виборах.

загрузка...