Астролог назвала найнебезпечніші дні наприкінці березня, коли окупанти влаштують масові обстріли

Росія знову готується випустити Україною сотню ракет, і станеться це вже наприкінці березня. За словами астролога Альбіни Пономаренко, українцям загрожує небезпека як із неба, так і з води.

Астролог назвала найнебезпечніші дні наприкінці березня, коли окупанти влаштують масові обстріли - today.ua

Найнебезпечнішими днями березня астролог називає 24, 25 та 26 числа. Серед усіх планет найактивніше себе проявить Плутон. Це означає, що найбільша небезпека буде на сході. Туди полетить швидше за все більшість ракет. Також Пономаренко бачить інформаційну небезпеку – плітки, інформаційні вкидання у соцмережах тощо.

Астролог прогнозує у період з 24 по 26 березня вибухи та пожежі з усіх боків, де є кордони з Росією. Вона зауважила, що загострення буде і на фронті.

"Якщо та провокація відбудеться, то у нас буде ще один важіль на міжнародній арені заявити голосно про те, що нам потрібне відповідне озброєння та техніка для того, щоб закінчити цю війну", - зазначила Альбіна.

Астролог назвала найнебезпечніші дні наприкінці березня, коли окупанти влаштують масові обстріли

Проте вже з 27 березня астролог бачить спад агресії, але це не означає, що ситуація кардинально зміниться. Просто принаймні не буде збройної агресії по мирним містам, а на фронті так само буде "гаряче".

Сприятливими днями березня астролог називає 23 березня, 27 березня та 31 березня.

Раніше астролог Дмитро Уранус дав свій прогноз щодо майбутнього України.