Цивільним стане легше, але війна не скінчиться: астролог дав прогноз щодо майбутнього України

Автор: Анастасия Березовская

Астролог дав свій прогноз щодо майбутнього України. І якщо мирному населенню стане легше, то військовим - ні, тому що війна цього року не закінчиться.

Цивільним стане легше, але війна не скінчиться: астролог дав прогноз щодо майбутнього України - today.ua

Коли закінчиться війна в Україні?

Дмитро Уранус повідомив, що 7 березня Сатурн вийшов із сузір'я Водолія і перейшов у Риби. Враховуючи нові зміни, експерт із зірок пророкує, що життя мирного населення в Україні стане простіше - принаймні справді важкий час закінчився. Напевно, це пов'язано зі зменшенням кількості ракетних атак.

Астролог пророкує важке економічне становище в країні, додаткові втрати територій, численні втрати на полі бою та важкі рішення для влади.

"Цей аспект не викличе критичних чи непоправних подій. Так, він важкий для України та української влади, і української економіки. Доведеться приймати важкі рішення, зазнавати втрат в армії. Будуть економічні проблеми та ще невеликі втрати в територіях. Але цей аспект не смертельний ні для влади, ні для держави", - заявив експерт із зірок.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

З'явилось важливе уточнення щодо “автомобільної мобілізації“: кого торкнеться вилучення транспорту

Закордонні паспортні сервіси скасували живі черги на тлі ажіотажу через посилення мобілізації

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Загалом він бачить три важкі періоди для військових – 7-24 березня 2023 року, 23 вересня – 15 грудня 2023 року та лютий 2024 року. Тобто війна не закінчиться цього року.

Цивільним стане легше, але війна не скінчиться: астролог дав прогноз щодо майбутнього України

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Дмитро Уранус упевнений, що кульмінація на полі бою відбудеться у розпал цього літа. У цей період астролог пророкує великі втрати особового складу з обох сторін, додаткову військову допомогу від західних партнерів. І якщо впевненості в тому, що цього року Україна поверне всі свої території немає в експерта, то навесні 2024 року - цілком.

Нагадаємо, астролог спрогнозував вирішальний місяць у війні України з Росією і коли скасують військовий стан.