Архієпископ Клімент побоюється подальшого переслідування окупантів

38
Архієпископ Клімент побоюється подальшого переслідування окупантів - today.ua

Архієпископ Кримської єпархії Православної церкви України Клімент, якого в неділю, 3 березня, поліція окупованого Сімферополя затримала на кілька годин за надуманими приводами, не виключає подальших дій з боку російських силовиків.

Священик ПЦУ впевнений, що російська поліція збиралася, по-перше, зірвати його поїздку до утримуваного в російському Ростові українського політв’язня Павла Гриба, а по-друге, очорнити самого архієпископа.

“Мета – зганьбити моє ім’я. Мовляв, подивіться, хто їздить до українців у в’язниці: злодій, який краде сам у себе, і церковник, який ходить по вулицях і матюкається на людей”, – зазначив архієпископ Клімент.

“Свідок” ж того, як священик нібито нецензурно висловлювався на ринку, виявився звичайним бездомним і який сам матюкався, коли вийшов з відділення поліції, розповів Клімент.

Крім того, архієпископ Кримської єпархії розповів, що адміністративна справа проти нього так і не закрита, і він не виключає подальших дій російських силовиків.

“Небезпека мого переслідування зберігається. Я не в силах передбачити, що вони придумають надалі, щоб знищити мене як архієрея Кримської єпархії в Криму”, підкреслив Клімент, зауваживши, що у багатьох справах українських політв’язнів в Росії спочатку з’являвся адміністративний протокол і навіть за “аналогічної статті” – нецензурна лексика в публічному місці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти відпустили архієпископа Клімента без складання протоколу.

загрузка...