Apple пропонує безвідсоткові кредити на покупку iPhone

Компанія Apple робить титанічні зусилля, щоб підняти продажі iPhone в Китаї. Американська компанія Apple вирішила піти на сумнівну з точки зору рентабельності угоду з платіжним гігантом Alipay, взявши на себе оплату транзакційних і процентних витрат Alipay, а та в свою чергу почне роздавати китайцям безвідсоткові кредити на покупку iPhone.

Apple пропонує безвідсоткові кредити на покупку iPhone - today.ua

У компанії Apple повідомили, що акція триватиме до 25 березня. За кожен виданий платіжним гігантом Alipay займ Apple буде виплачувати китайській стороні щомісяця до $30. Кредит від Alipay зможе отримати кожен китаєць, але за умовами програми, скористатися нею зможуть лише покупці iPhone не дешевше $595.

Такими заходами в компанії Apple не тільки намагаються залучити побільше клієнтів, але і розпродати свої найдорожчі моделі. Інтерес до останніх у місцевих жителів різко впав на тлі виходу порівнянних за характеристиками і якістю, але в кілька разів більше дешевих китайських смартфонів. Наприклад, iPhone XS Max коштує в КНР майже $1400, що приблизно вдвічі дорожче Huawei Mate 20 і майже втричі - ніж Xiaomi Mi Mix 3.

Нагадаємо, відносно молода китайська компанія Xiaomi вже встигла здобути популярність на світовому ринку. З року в рік Xiaomi не перестає дивувати шанувальників своїх пристроїв, випускаючи нові моделі середніх за ціною гаджетів, які не поступаються за технічними характеристиками лідерам ринку.

Apple пропонує безвідсоткові кредити на покупку iPhone

Ось бренд Xiaomi знову презентував новий та якісний смартфон. Mi Mix 3 обіцяє стати одним з кращих і затребуваних пристроїв серед користувачів подібних гаджетів.

ДЖЕРЕЛОubr.ua