Американка зробила селфі в машині і помітила на фото невідомий об'єкт

Автор: Оксана Житнюк

Думки щодо існування паранормальних явищ та об'єктів у світі і досі існують дуже суперечливі, однак деякі фото і відео змушуть повірити те, що вони все ж є. Так, американка Харпер Курц зробила селфі, на якому згодом помітила невідомий об'єкт.

Американка зробила селфі в машині і помітила на фото невідомий об'єкт - today.ua

Жінка їхала в своїй машині у справах і зупинилася на узбіччі біля приміського магазинчика, щоб купити деякі речі в дорогу. Повернувшись в авто, вона вирішила зробити кілька селфі.

Зробивши декілька однотипних знімків, Харпер продовжила рух. Вже прибувши додому, вона вирішила подивитися зроблені в дорозі фото. Перший знімок їй сподобався, а ось на другому вона помітила щось дивне позаду себе.

На задньому сидінні можна помітити незрозумілу фігуру - там ніби сидів хлопчик, силует якого був не дуже чітким, але помітним.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

В Україні можна отримати штраф за використання генератора: названо причину

Харпер виклала це селфі в мережу і в коментарях почалися бурхливі суперечки. Деякі запідозрили американку в тому, що це фотомонтаж. Сама ж Харпер стверджувала, що вона була одна в машині, без пасажирів, і викладене нею фото - оригінал.

Були в коментарях і припущення, що це дійсно може бути привид.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Історія на цьому не закінчилася. Згодом з'ясувалося, що рік тому саме на цьому відрізку дороги, де Харпер зробила селфі, трапилася ДТП, в якій загинула дитина.

Раніше ми також розповіли про те, як на сімейному фото з роками з’явилася приголомшлива деталь.