На сімейному фото з роками з'явилася приголомшлива деталь: що шокувало користувачів Мережі

Автор: Лобанова Єлизавета

В Інтернеті з'явилося фото, на якому на перший погляд зображена цілком звичайна родина. Однак, якщо розглянути знімок ближче, то можна злякатися. Що ж так вразило членів сім'ї, зображених на фото, і решту користувачів Мережі?

На сімейному фото з роками з'явилася приголомшлива деталь: що шокувало користувачів Мережі - today.ua

На знімку зображена звичайна американська родина, яка зібралася в повному складі і зробила фото на пам'ять. Цей знімок був зроблений рік тому, і тоді здався сім'ї невдалим. Фотографію не викинули, а помістили в коробку з зіпсованими кадрами. У цьому році один з членів родини робив ревізію в речах і знайшов це фото. Наткнувшись на зображення, він був здивований. Пляма на фото, яка спочатку здавалася дефектом, виявилася містичної деталлю. Коли родичі зібралися і уважно розглянули знімок ще раз, то побачили на ньому фрагмент чоловічого обличчя, на якому тече сльоза.

Чоловік, який знайшов знімок, не міг стримати емоцій. Він дізнався на цьому зображенні образ власного дядька, який загинув 14 квітня 1990 року. Жінка, яка поруч з ним на фото, - його мати. Так співпало, що вона нібито кладе руки йому на обличчя. У це складно повірити, і хтось може сказати, що образ людини на фото - це результат роботи в фотошопі. Однак, ця історія абсолютно реальна.

На сімейному фото з роками з'явилася приголомшлива деталь: що шокувало користувачів Мережі

Популярні зараз

Аномальна спека посилиться: стало відомо, коли в Україні знизиться температура повітря

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

В Україні стрімко дешевшає найпопулярніший овоч, але запасатися ним не варто: які ціни виставили на ринку

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Вірите ви чи ні, в загробне життя, але привиди покійних родичів дійсно приходять до багатьох в гості після своєї смерті. Чому вони відвідують своїх рідних, про це відомо тільки їм.

Раніше ми публікували історію ще одного містичного фото, яке налякало Мережу.