Алла Мазур поборола рак і повернулася на екрани: “У масці і безрукавці“

Телеведуча Алла Мазур поборола онкологію і вже повернулася на українські телеекрани. Свій перший прямий ефір у "ТСН. Тиждень" після тривалої хвороби Мазур проведе у неділю, 31 травня. Напередодні телеведуча завітала на роботу в студію, де зробила декілька селфі у ліфті. Своїми світлинами вона поділилася на сторінці в Instagram.

Алла Мазур поборола рак і повернулася на екрани: “У масці і безрукавці“  - today.ua

На фото Мазур позує у захисній медичній масці, молочно-сірому светрі, блакитно-сірій безрукавці та джинсах. Телеведуча показала своїм підписникам, які у ліфті каналу "1+1" розміщені наліпки із закликами носити маски. Наприклад, на одній з них зображений Тарас Шевченко з написом: "Вуса не зроблять тебе крутим, а маска так", на іншій - зображений актор Кіану Рівз, а ще на одній - сам Папа Римський, під яким напис "Всім, хто в масці, буде щастя".

Алла Мазур поборола рак і повернулася на екрани: “У масці і безрукавці“

"Приїжджаєш в ефірний день в офіс - а тут тебе зірки застерігають на кожному кроці. Ну і як не зреагувати на таке? Вдалої і безпечної неділі бажаю усім! І чекаю в 19.30 на #1+1, в #ТСН-тижні. Крім головної сенсації тижня, поговоримо і про це: кому карантин послаблять відзавтра більше? І чи наближаємо цю перемогу - ми самі?" – написала під фото Алла Мазур.

Підписники телеведучої "ТСН. Тижня" написали у коментарях, що ідея з наліпками їм дуже подобається, і було б не погано розклеїти такі наліпки всюди, де тільки можна: в ліфтах, в парадних, на зупинках громадського транспорту, в транспорті і в супермаркетах.

Довгий час у Мережі не з'являлось жодних дописів від телеведучої, і підписники за нею дуже скучили. Навіть під час лікування ведуча частково продовжувала працювати й виходила в ефір. Тепер українці зможуть бачити її на екранах телевізорів щонеділі у "ТСН Тиждень" о 19:30.

Раніше повідомлялося, що Алла Мазур вперше за декілька місяців зробила публікацію в Instagram.