Знизити ставки до 13%: у Зеленського обіцяють зробити іпотеку доступнішою

Високі процентні ставки по іпотеці в Україні відлякують багатьох українців, однак зовсім скоро вони можуть знизитися до 12-13% річних. Про це повідомив заступник голови Офісу президента Олексій Гончарук на своїй сторінці в Facebook.

Знизити ставки до 13%: у Зеленського обіцяють зробити іпотеку доступнішою - today.ua
Фото:Etcetera.media

Представник президента Володимира Зеленського впевнений, що такого зниження можна очікувати вже в 2020 році. До такого висновку Гончарук діййшов за підсумками зустрічі з провідними іноземними банками, які працюють в Україні.

"Іпотека (кредитування) під 12-13% у гривні вже в наступному році? Неможливо? Я так не думаю! Мав сьогодні дуже відверту і хорошу бесіду з керівниками іноземних банків в Україні. Готуйте бізнес-плани, шановні підприємці. Країна змінюється", - написав він на своїй сторінці в соцмережі.

Знизити ставки до 13%: у Зеленського обіцяють зробити іпотеку доступнішою

Як відомо, на сьогоднішній день річні ставки по іпотеці становлять близько 20%. Крім цього, позичальникам доводиться витрачатися на комісії і інші додаткові платежі.

Нагадаємо, також в команді Зеленського пообіцяли, що вже у вересні українські пенсіонери старше 70 років будуть платити незначну частину рахунків за житлово-комунальні послуги від усього рахунку.