“Моєму життю загрожує президент“: Юрій Бутусов вважає, що команда Зеленського може замовити його вбивство

Автор: Андрей Иванов

Журналіст Юрій Бутусов, в якого під час прес-марафону президента Володимира Зеленського, вийшов із гарантом жорсткий конфлікт, вважає, що опоненти з Банкової можуть замовити його вбивство. При цьому самі члени команди президента вголос заявили, що на Бутусова можуть здійснити замах, аби потім звинуватити Зеленського і його прибічників у замовному вбивстві журналіста.

“Моєму життю загрожує президент“: Юрій Бутусов вважає, що команда Зеленського може замовити його вбивство - today.ua

Про те, що він не упевнений у власній безпеці, і від кого, на його думку, йде загроза, розповів в інтерв'ю сам Юрій Бутусов.

Першим заговорив про ймовірне вбивство Бутусова радник голови Офісу президента і речник ТКГ Олексій Арестович. Він каже, що через конфлікт, який журналіст роздмухав із президентом, і який стався прилюдно, Бутусов сам наразився на небезпеку. Тепер опозиція може "замовити" його вбивство, аби зробити з Бутусова "сакральну жертву" і звинуватити команду діючого президента в жорстокій розправі з опонентом.

Це може стати детонатором політичного протесту в країні або, навіть, нового Майдану і, поза сумнівом, зіграє на руку опозиційним силам. Арестович навіть запропонував виділити Бутусову державну охорону, аби цього не сталося.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

“Моєму життю загрожує президент“: Юрій Бутусов вважає, що команда Зеленського може замовити його вбивство

Сам журналіст в інтервю зізнався, що також побоюється такого розвитку подій. Щоправда, він більше схиляється до того, що "замовником" його вбивства може бути не опозиція, а саме Банкова - хтось із Офісу президента.

"Вважаю, що загроза реальна і йде вона з боку Офісу президента. Вважаю, що моєму життю загрожують наразі президент Володимир Зеленський, голова його офісу Андрій Єрмак, начальник комітету по розвідці Руслан Демченко, заступник голови Офісу президента Олег Татаров, керівник СБУ Іван Баканов, і в.о. голови ДБР Олексій Сухачов", - озвучив Бутусов імена ймовірних замовників.

Юрій Бутусов також назвав решту журналістів, запрошених до президента на прес-конференцію, "декорацією", на тлі якої мали намір його публічно принизити. Але він, мовляв, не дав зробити із себе хлопчика для биття. Через це й вийшла різка розмова між ним і президентом.

У надмірній скромності, звісно, Бутусову не відмовиш. Але почасти він має право на такі заяви, адже, як кажуть у кулуарах, лише він на тій прес-конференції показав, що в нього є я*ця.

При цьому Зеленський заявив, що Бутусов ображений на теперішню владу через те, що йому не дали посади у міністерстві оборони, хоча він на неї дуже претендував.

Що стосується загрози вбивства, то Бутусов каже, що перестав боятися ще з часів убивства Георгія Гонгадзе. Мовляв, справжня журналістика і ті, хто її сповідує, завжди були мішенню для влади.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Я до цього ставлюся, як до частини професії політичного журналіста в Україні, бо це вже було за багатьох президентів. Єдине, що публічно мені ніхто не погрожував. От так, як зараз, прямої фізичної погрози я від влади ще не чув", - каже Бутусов.

Нагадаємо, після тієї прес-конференції проти Юрія Бутусова порушили вже дві кримінальні справи. Журналіст вважає, що таким чином президент намагається йому помститись за "незручні" запитання.