Зеленський розповів, коли переїде з держдачі в Конча-Заспі

Президент Володимир Зеленський розповів українцям, коли планує з'їхати з державної резиденції в Конча-Заспі, яка знаходиться на утриманні українців, тобто нас з вами. Місяць тому глава держави продав свій будинок в Іванковичах і переїхав за місто, ближче до природи.

Зеленський розповів, коли переїде з держдачі в Конча-Заспі - today.ua

Під час поїздки до Кривого Рогу, на свою батьківщину, Зеленський відповів журналістам, що переїде з держдачі, коли купить або орендує новий будинок. Відомо, що у сім'ї президента є велика квартира в центрі Києва, але жити там він, мабуть, не має наміру.

На утримання резиденції президента в Конча-Заспі наразі витрачається 3,5 млн гривень бюджетних грошей на рік. Зараз в розпорядження глави держави знаходяться 2500 тис. кв м. та 3 га землі, за які він зі своєї кишені не платить ні копійки. Крім того, до переїзду президента на держдачі за бюджетні гроші зробили ремонт. Проживає Зеленський з сім'єю в будинку №29.

Володимир Зеленський приїхав з візитом до Кривого Рогу, щоб відвідати своїх батьків. Під під'їздом його зустріли сусіди і кілька журналістів. На питання глава держави відповідав неохоче. Було видно, що президент хоче скоріше побачити рідних, а спілкування з журналістами йому вистачає і так.

Раніше в інтерв'ю Володимир Зеленський розповів про свої плани після завершення президентської каденції. Він сподівається, що українці не перестануть його поважати, а ховатися від них він не має наміру.

ДЖЕРЕЛОglavred.info