Зеленський прокоментував тарифи на газ та опалення: “Ніхто не має права несподівано задирати ціну“

Президент Володимир Зеленський зустрівся з міськими головами та представниками НАК "Нафтогаз", щоб обговорити підвищення тарифів на газ і опалення для населення. Глава держави нагадав про встановлення граничної ціни на газ в країні, і про гостру необхідність знаходити комплексне вирішення питання тарифів.

Зеленський прокоментував тарифи на газ та опалення: “Ніхто не має права несподівано задирати ціну“ - today.ua

Зеленський закликав місцеву владу подумати про людей, які в опалювальний сезон платять рекордні суми за комуналку, і нагадав, що всі газопостачальні компанії зобов'язали надати фіксовані ціни на рік не пізніше весни-літа 2021 року.

"Повинна бути вигідна, фіксована ціна на весь рік. Щоб наші люди змогли планувати свій бюджет, бачили ціну і знали, що ніхто не має права її несподівано задирати", - сказав президент.

Володимир Зеленський згадав і про позитивні моменти, зокрема, про те, що уряд спростив доступ до субсидій, і Кабінет Міністрів повинен виділити на це необхідні кошти.

"В цілому питання тарифів повинне бути проаналізоване й  вирішене комплексно, за моїм дорученням уряд і НКРЕКУ займаються зараз цим. Одним словом - працюємо, щоб у ваших будинках було тепло, а в ваших гаманцях не було порожньо», - підкреслив глава держави.

Нагадаємо, найближчим часом ще 14 облгазів повинні переглянути свої тарифи на доставку газу в лютому.

ДЖЕРЕЛОdengi.ua