Зеленський підписав указ про звільнення голови ДПСУ

Автор: Оксана Житнюк

Новообраний президент України Володимир Зеленський звільнив Петра Цигикала з посади голови Державної прикордонної служби України. Відповідний указ розміщено на офіційному сайті глави держави.

Зеленський підписав указ про звільнення голови ДПСУ - today.ua
Петро Цигикал. Фото МВС

"Звільнити Цигикала Петра Олександровича з посади голови Державної прикордонної служби України", - йдеться в тексті указу.

Іншим указом Зеленський звільнив генерала армії України Цигикала з військової служби в запас з правом носіння військової форми.

Як відомо, Петро Цигикал очолював Держприкордонслужбу з липня 2017 року.

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, також сьогодні новообраний президент України Володимир Зеленський змінив персональний склад Ради національної безпеки і оборони.

Згідно з указом №340/2019, головою РНБО є президент України Володимир Зеленський. Також президент включив до складу РНБО першого заступника голови Служби безпеки України – начальника Головного управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України Івана Баканова, главу Адміністрації президента Андрія Богдана, секретаря РНБО Олександра Данилюка. Крім того, в РНБО увійшли міністр фінансів Оксана Маркарова, заступники глави Адміністрації президента Вадим Пристайко та Руслан Рябошапка та начальник Генштабу ЗСУ Руслан Хомчак. Згідно з указом, зі складу Ради національної безпеки і оборони України виключені Ігор Райнін, Олександр Турчинов, Віктор Муженко та Юрій Стець.